Олег

Німецька хімія не іде ні в які порівняння з тим що продається в наших магазинах, справді доступна ціна, а якість на рівень вища... Порошок відпирає те що невдається популярним порошкам які продаються на українському ринку.

Любов

Випрала білизну в порошку Original plus і відразу оцінила результат: білизна стала помітно чистішою, із запахом свіжості. Порошок при змиванні в пральній машині не залишає грудочок, що траплялось часто з іншими пральними порошками.

Марія

Я придбала пральний порошок GALLUS і він мене цілком влаштував. По-перше, якісно пере, по-друге, його можна використовувати як для пральних машин, так і для ручного прання. Цей порошок не викликав в мене ніяких алергічних реакцій?а це для мене дуже важливо, оскільки в мене чутлива шкіра.

Надя

Купила вологі салфетки “Mr.Magic” для меблів, з ними дуже легко прибирати порох в кімнаті з усіх дерев’яних поверхонь: меблів, дверей, плінтусів і тд. Це дуже швидко і зручно. А тепер з’явились салфетки щей для кухні і ванни, обов’язково придбаю ще і їх.

Мар’яна

Купила гель для душу з молоком та медом-такий класний запах!!!

Надя

Купила гель для прання Power Wash та Wirek відбілювач-все хорошої якості за помірними цінами+дуже зручна доставка.

Іра

Купила гель для душу Oceania milk proteins так пахне!!З’їсти хочеться!А освіжувачі-оригінальні,в нас таких не бачила.Купила квітковий-гарно пахне.